W Gorzyniu powstanie nowa fabryka mebli. Polipol planuje kolejne inwestycje!

Firma Polipol wybuduje w Gorzyniu nową fabrykę mebli, o czym poinformowano już oficjalnie podczas konferencji prasowej. Warto podkreślić, że realizację tego przedsięwzięcia planowano od 2019 roku, jednak liczne przeszkody, które napotkano po drodze, zaowocowały opóźnieniami – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny to dopiero początek

Przewiduje się, że prace nad wzniesieniem nieruchomości ruszą jeszcze w tym roku. Wiadomo już, że fabryka będzie posiadała powierzchnię sięgającą 35 000 m2. Stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki, a zatrudnienie znajdzie w niej około 500 osób. Właściciel grupy Polipol nie ukrywa, że nie jest to ostatnie słowo marki. Wciąż zamierza wybudować piankownię, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Co istotne, to właśnie ten pomysł spotkał się ze zdecydowanymi sprzeciwami, które miały miejsce kilka lat wcześniej. Zarówno burmistrz gminy Międzychód, jak i osoby stojące na czele grupy Polipol deklarują, że nowoczesne technologie i starannie wykonane projekty sprawiają, że nie będzie ona stanowiła żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego i okolicznych mieszkańców. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane