W Gogolinie powstanie nowy zakład produkcyjny. Kim jest inwestor?

2022-05-19
W Gogolinie powstanie nowy zakład produkcyjny. Kim jest inwestor?

Coraz bardziej realnych kształtów nabierają plany budowy nowej fabryki zlokalizowanej w Gogolinie. To tam firma Anvast kupiła działkę o powierzchni czterech hektarów, która posłuży jako grunty pod nowoczesny obiekt oddany do dyspozycji przedsiębiorstwa mTP Met-Plast – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa fabryka dużą szansą dla lokalnego rynku pracy

Tempa całemu projektowi nadaje dobrze układająca się współpraca, którą władze miasta nawiązały z przedstawicielami wspomnianych spółek. Inwestorzy mogą liczyć na pomoc w postaci uzbrojenia terenu w kanalizację, sieć wodną i światłowód, a także przedłużenia drogi dojazdowej, która pomoże usprawnić wiele procesów logistycznych. To rozsądny krok, który zaowocuje impulsem dla lokalnej gospodarki i rynku pracy, gdyż szacuje się, że w placówce zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób. Przejęta przez Anvast firma mTP Met-Plast prowadzi działalność obejmującą spawanie, montaż oraz obróbkę metali. Zgodnie z przyjętymi planami zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku w 2024 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU