W Gliwicach powstanie nowa hala logistyczno – magazynowa. Kim jest inwestor?

2023-03-23
W Gliwicach powstanie nowa hala logistyczno – magazynowa. Kim jest inwestor?

Nowa hala o charakterze logistyczno – magazynowym powstanie w Gliwicach. Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiada Transgourmet Polska, do którego należy dobrze znana sieć sklepów hurtowego handlu, Selgros Cash & Carry – informuje JARTOM Real Estate.

Hala zostanie wybudowana jeszcze w tym roku

Poczyniono już istotny krok, którym jest uzyskanie pozwolenia na budowę. Na lokalizację wybrano tereny po dawnych obiektach przemysłowych, które wyburzono. Warto podkreślić, że w tym rejonie funkcjonowała niegdyś kopalnia węgla kamiennego, dlatego zanim przystąpiono do prac, zlecono przeprowadzenie badań geotechnicznych. Wszystko po to, by upewnić się, że będzie można spełnić wszelkie wymagania związane z budową hali logistycznej, całej infrastruktury towarzyszącej oraz parkingów. Dziś wiadomo już, że nieruchomość powstanie na obszarze wynoszącym niespełna 2 ha. Hala będzie składała się z dwóch kondygnacji. Znajdzie się w niej: kilka rodzajów magazynów, biura, pomieszczenia techniczne oraz strefy przyjmowania i wydawania towarów. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Pompy ciepła, zbiornik retencyjny i panele fotowoltaiczne sprawią, że będzie ona przyjazna środowisku i energooszczędna.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU