W Gliwicach otwarto nowe centrum logistyczno-magazynowe Transgourmet Foodservice

Firma Transgourmet Foodservice otworzyła nowe centrum logistyczno-magazynowe w Gliwicach, co oznacza powstanie nowych miejsc pracy dla nawet 200 osób. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum logistyczno-magazynowe w Gliwicach

W Gliwicach otwarto nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe firmy Transgourmet Foodservice. Inwestycja, której koszt wyniósł 180 mln zł, ma powierzchnię 19 tys. mkw i dysponuje 14 tys. miejscami paletowymi oraz 58 rampami przeładunkowymi. Centrum w Gliwicach będzie obsługiwało głównie aglomerację śląską, krakowską, wrocławską oraz regiony turystyczne jak Tatry, Sudety czy Beskid Śląski. Dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych Transgourmet Foodservice będzie realizowała zamówienia nawet 6 dni w tygodniu, co pozwoli klientom na szybsze dostawy od sprawdzonego dystrybutora. Magazyn podzielony został na 4 strefy o różnych temperaturach, co umożliwia bezpieczne składowanie towarów o różnych wymaganiach termicznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane