W Gdańsku działka z potencjałem czeka na dzierżawcę

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk przygotował dla potencjalnych dzierżawców atrakcyjną działkę o powierzchni 3,21 ha. Niekwestionowanym atutem jest jej lokalizacja w sąsiedztwie magazynów, chłodni PAGO oraz terminala kontenerowego Baltic Hub – informuje JARTOM Real Estate.

Dogodna lokalizacja pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych

Dzięki temu, że nieopodal przebiega autostrada A1 oraz droga ekspresowa S7, użytkując działkę można czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Pozwoli to oszczędzać zarówno czas, jak i pieniądze. Zainteresowani nieruchomością muszą wziąć udział w przetargu i złożyć stosowne oferty, korzystając w tym celu ze ściśle określonych formularzy. Warunkiem koniecznym jest wniesienie wadium w kwocie 500 000 zł. Wyniki przetargu zostaną ogłoszone 1 marca tego roku. Już teraz wiadomo, że dzierżawca musi zaakceptować dwa kluczowe warunki – czas dzierżawy, który wynosi minimum 5 lat i maksymalnie 30 lat, oraz opłatę stałą. To co najmniej 4,34 zł netto miesięcznie za metr kwadratowy. Czy znajdą się chętni? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane