W Ciechanowie powstanie fabryka rowerów elektrycznych. Kim jest inwestor?

Ciechanów zyskał nowego inwestora, który otworzy tam fabrykę rowerów elektrycznych. To firma BZEN, która kupiła już od miasta działki przeznaczone pod realizację tego przedsięwzięcia – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład neutralny dla środowiska

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące tego projektu. Zakład będzie neutralny dla środowiska, ponieważ prowadzona w nim działalność nie przyczyni się do emitowania hałasu, wytwarzania szkodliwych związków chemicznych, czy generowania dwutlenku węgla. BZEN to renomowany producent bardzo lekkich, wygodnych i designerskich rowerów elektrycznych. Te nowoczesne pojazdy niedługo będą powstawały także w Ciechanowie, co pozwoli marce zwiększyć moce wytwórcze i usprawnić wiele procesów logistycznych. W wartej ponad 16 milionów złotych placówce znajdą się miejsca pracy dla wykwalifikowanych specjalistów i nie tylko. Jej budowa ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dobiegnie końca za dwa lata.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane