W Chrząstowicach powstanie nowy park przemysłowo – magazynowy

REDKOM Development poinformował o planach budowy obiektu o charakterze przemysłowo – magazynowym , który powstanie w Chrząstowicach. Inwestycji nadano już nazwę Logistic Park Opole, a prace nad jej realizacją ruszą w pierwszej połowie przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny zostaną oddane do użytku w ciągu dwóch najbliższych lat

Powierzchnia nieruchomości wyniesie 23 740 m2, a magazyny zostaną oddane do użytku na przełomie 2024 i 2025 roku. Na terenie kompleksu znajdzie się również zaplecze socjalno – biurowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne zarządzanie. Wszystko wskazuje na to, że nowoczesne powierzchnie spotkają się z dużym zainteresowaniem najemców. Co ciekawe, to nie jedyne przedsięwzięcie REDKOM w województwie opolskim. W niewielkiej odległości od Logistic Park Opole znajduje się również modernizowany budynek handlowy Ozimska Park, do którego wprowadzą się tak znane marki, jak Sinsay, czy Kaufland. Jego otwarcie bez wątpienia będzie impulsem dla lokalnej gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane