W Chojnicach powstanie nowa hala produkcyjna firmy TEMIS

2022-05-06
W Chojnicach powstanie nowa hala produkcyjna firmy TEMIS

Polska firma TEMIS specjalizująca się w dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych buduje nową halę w Chojnicach w woj. pomorskim. Obiekt powstanie tuż obok obecnie działającego zakładu firmy i będzie składał się z hali produkcyjnej wraz z częścią magazynową oraz socjalno-biurową. Ponadto firma zainwestuje w niezbędną infrastrukturę zewnętrzną.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie

W woj. pomorskim, a konkretniej w Chojnicach, powstanie nowa hala produkcyjna firmy TEMIS, która specjalizuje się w dystrybucji gazów technicznych polskiego producenta SPAWMET, a także posiada status hurtowni farmaceutycznej. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu cięcia i gięcia metali oraz dysponuje własnym transportem, dzięki czemu dowozi produkty bezpośrednio do klienta. Główna siedziba oraz zakład TEMIS znajduje się w Chojnicach przy ul. Zakładowej. To właśnie stamtąd firma zaopatruje sieć hurtowni oraz licznych odbiorców na terenie północno-zachodniej Polski. Odbiorcami firmy są zarówno klienci indywidualni, jak i zakłady przemysłu ciężkiego, czy jednostki służby zdrowia. Nowa hala produkcyjna powstanie tuż obok obecnie funkcjonującego zakładu i będzie liczyć powierzchnie 310 mkw. Część hali zagospodarowana zostanie na cele biurowo-socjalne. Rozbudowie zakładu sprzyja dynamiczny rozwój firmy oraz perspektywa wprowadzenia przez TEMIS nowego produktu na rynek.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU