W Bytomiu zostanie wybudowana nowa fabryka. Co będzie w niej produkowane?

2021-10-22
W Bytomiu zostanie wybudowana nowa fabryka. Co będzie w niej produkowane?

Zapadła decyzja o budowie nowego zakładu produkcyjnego, który powstanie na terenie Bytomia. Fabryka należąca do firmy DominoPack będzie specjalizowała się w wytwarzaniu folii stretch i stanie się kolejną istotną dla lokalnej gospodarki inwestycją zrealizowaną w obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate.

W wybudowanym zakładzie produkcyjnym powstaną nowe miejsca pracy

Wybrana pod budowę fabryki działka posiada imponującą powierzchnię przekraczającą 2 hektary. To właśnie tam stanie hala produkcyjna wyposażona w nowoczesne technologie i dysponująca całą niezbędną infrastrukturą, która usprawni wiele procesów logistycznych oraz uczyni obiekt funkcjonalnym. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, nieruchomość ma zostać oddana do użytku przed końcem 2023 roku. Będzie to jednoznaczne z utworzeniem kilkudziesięciu nowych stanowisk pracy, co stanowi istotny impuls dla lokalnego rynku. DominoPack nie ukrywa, że wybór Bytomia był nieprzypadkowy. Przedsiębiorstwo dostrzegło w tym miejscu tak duży potencjał, że niewykluczone są kolejne inwestycje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU