W Bytomiu powstanie nowy zakład produkcyjny. Kim jest inwestor?

2022-08-03
W Bytomiu powstanie nowy zakład produkcyjny. Kim jest inwestor?

Spółka KoRo RIW podjęła decyzję o budowie zakładu produkcyjnego, który powstanie w Bytomiu, na terenie należącym do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą 1600 m2 i stanie się sporym impulsem dla lokalnej gospodarki – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki zaowocuje utworzeniem nowych miejsc pracy

KoRo RIW to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem oraz wytwarzaniem zderzaków, hamulców i innych elementów dedykowanych branży dźwignicowej. Budowa fabryki w Bytomiu to kolejny krok na drodze rozwoju marki i zwiększenia jej mocy produkcyjnych. Na tym przedsięwzięciu zyskają również osoby, które zamieszkują w okolicy i poszukują zatrudnienia, bowiem przedstawiciele firmy rozpoczęli już procesy rekrutacyjne. Ich celem jest znalezienie dwunastu osób, dla których utworzono już miejsca pracy. Warto podkreślić, że to nie pierwsza tego rodzaju inwestycja w obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która cieszy się wśród przedsiębiorców dużym zainteresowaniem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU