W Bytomiu powstanie fabryka prefabrykatów do domów pasywnych

2021-06-30
W Bytomiu powstanie fabryka prefabrykatów do domów pasywnych

Firma Multicomfort, zajmująca się budową domów w prefabrykowanej technologii szkieletowej, w związku z rozwojem działalności i ekspansją nowych rynków zdecydowała się na budowę nowej hali produkcyjnej.- informuje JARTOM Real Estate

Fabryka prefabrykatów do domów pasywnych

W Bytomiu, na działce przy ulicy Celnej, powstanie nowoczesna hala produkcyjna, w której produkowane będą prefabrykaty do budynków CLT z użyciem drewnianych złączy klinowych. Multicomfort to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która dostarcza kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie prefabrykowanej technologii szkieletowej oraz drewna CLT i domów pasywnych. Coraz większa popularność tego typu rozwiązań w budownictwie skłoniła firmę do budowy nowej fabryki, w której produkowane będą elementy do prefabrykowane domu, takie jak ściany, stropy, czy więźba dachowa.
Nowa obiekt zajmować będzie powierzchnie 1478,90 m2 i składać będzie się z hali produkcyjnej wraz z budynkiem socjalno - biurowym. Dodatkowo powierzchnia działki zostanie odpowiedni dostosowana do potrzeb inwestora w niezbędną infrastrukturę techniczną. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU