W Bydgoszczy zostanie wybudowana nowa hala magazynowo – produkcyjna. Kim jest inwestor?

2023-01-27
W Bydgoszczy zostanie wybudowana nowa hala magazynowo – produkcyjna. Kim jest inwestor?

Trwa budowa nowej hali o charakterze magazynowo-usługowo-produkcyjnym, która powstaje w Bydgoszczy. Obiekt będzie posiadał także część biurową i zaplecze socjalne, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewnienie zatrudnionemu personelowi komfortowych warunków podczas realizowania zawodowych obowiązków – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala ułatwi rozwój marki

W hali znajdą się wszelkie niezbędne instalacje, urządzenia techniczne oraz pozostała infrastruktura. Wszystko po to, by jej użytkowanie było efektywne i pozwalało właścicielowi realizować wyznaczone cele. Budynek ma już dach, aktualnie natomiast trwają prace związane z wypełnieniem ścian. Inwestorem jest firma Apis Natural Cosmetics – producent kosmetyków i środków higieny osobistej, które bazują na naturalnych składnikach oraz nowoczesnych technologiach. Marka jest obecna na rynku od ponad dwudziestu lat, przez cały ten czas skutecznie dopasowując się do zmieniających się oczekiwań rynku i ciesząc sporym gronem wiernych konsumentów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU