W Bydgoszczy powstaje magazyn, którym będzie zarządzać sztuczna inteligencja

Prace związane z budową magazynu należącego do koncernu Unilever trwają w najlepsze. Wysoka konstrukcja imponuje i z oddali przykuwa wzrok, a szczegóły tej inwestycji dowodzą, że będzie to jeden z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w regionie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn na miarę dzisiejszych czasów

Na czym polega wyjątkowość tego przedsięwzięcia? Wiadomo już, że magazyn będzie zautomatyzowany i inteligentny, a co za tym idzie, pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Będzie funkcjonował efektywnie i przyniesie właścicielowi liczne korzyści. Plany przewidują zastosowanie algorytmów bazujących na sztucznej inteligencji. Posłużą one do zarządzania składowaniem oraz wydawaniem około dziewięciu tysięcy palet. Zadanie nieruchomości to obsługa wyrobów i komponentów produkcyjnych dla tak znanych marek, jak między innymi: Rexona, Vaseline, czy Dove. Warto podkreślić, że nad powstaniem obiektu pracują polskie firmy budowlane. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie uruchomiony już w połowie tego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane