W Brzegu powstanie kolejna fabryka. Kim jest inwestor?

W Brzegu, na terenie należącym do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie nowa fabryka. Będzie ona należała do POSCO INTERNATIONAL POLAND E-MOBILITY, która jest spółką należącą do koreańskiej grupy kapitałowej znajdującej się wśród 100 najbardziej stabilnych korporacji na świecie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny impulsem dla lokalnej gospodarki

Generalny wykonawca, którym jest firma Dekpol, rozpoczął już prace budowlane na działce o powierzchni 10 hektarów. Wiadomo już, że fabryka będzie specjalizowała się w produkcji rotacyjnej oraz statycznej części rdzeni silników elektrycznych. Warto podkreślić, że technologia marki znajduje nabywców wśród tak renomowanych marek, jak Hyundai i Kia. Uruchomienie zakładu będzie istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Zgodnie z przyjętymi planami, do 2025 roku zostanie w nim zatrudnionych 60 osób. W ciągu kolejnych 5 lat ta liczba wzrośnie do 180. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalsze losy tego przedsięwzięcia!

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane