W Bolesławcu trwa budowa nowego magazynu DPD

2022-07-14
W Bolesławcu trwa budowa nowego magazynu DPD

W związku z dynamicznie rosnącym rynkiem e-commerce DPD inwestuje w rozwój logistyki ostatniej mili i buduje nowoczesny magazyn typu cross-dock. Obiekt powstanie w Bolesławcu, tuż przy zjeździe z drogi krajowej 94.- informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna hala magazynowa

DPD buduje nowy obiekt magazynowy, który przystosowany będzie do logistyki ostatniej mili. Budynek powstaje w Bolesławcu i będzie liczył 2,5 tys. mkw powierzchni typu cross-dock. Jego odbiór planowany jest już na początek 2023 roku. Nowy magazyn DPD zlokalizowany będzie tuż obok zjazdu z drogi krajowej 94 w zachodniej części Bolesławca. Miejskie położenie obiektu jest ogromnym atutem ze względu na dobrą komunikację. Ponadto idealnie wpisuje się ono w funkcję, którą w przyszłości będzie pełnił magazyn. Zgodnie z planami DPD nowy obiekt będzie pełnić ważną rolę w końcowym etapie łańcucha dostaw. Zapotrzebowanie na nowe magazyny ostatniej mili w Polsce jest silnie związane z rozkwitem branży e-commerce w naszym kraju. Inwestycje te pozwalają na usprawnienie procesów logistycznych oraz umożliwiają otrzymanie przez Klientów przesyłek tego samego lub następnego dnia od zamówienia.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU