W Białymstoku powstanie nowy magazyn odpadów dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Nowa inwestycja infrastrukturalna w Białymstoku. Powstać ma tam nowoczesny magazyn odpadów m.in. medycznych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w regionie

W Białymstoku powstanie nowy magazyn odpadów dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Przedsięwzięcie to ma na celu wsparcie infrastrukturalne i doposażenie Państwowej Inspekcji Sanitarnej w celu poprawy funkcjonowania jednostki. To ważna inwestycja z punktu widzenia ochrony środowiska i efektywnego zarządzania odpadami. Ponadto składowanie odpadów w obiekcie będzie w pełni bezpieczne, co jest szczególnie ważne ze względu na ich charakter. Odpady medyczne to odpady powstające w związku z udzielaniem świadczeń zdrowotnych oraz prowadzeniem badań i doświadczeń naukowych w zakresie medycyny. Nowy magazyn ma zostać oddany do użytku we wrześniu 2023 r.

Zobacz też: Hala lub biznes na sprzedaż blisko Białegostoku

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli  centrum magazynowe lub produkcyjne  jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane