W Białobrzegach pojawił się nowy inwestor. Ile miejsc pracy zostanie utworzonych w mieście?

Nowa inwestycja w Białobrzegach. To właśnie tam, na terenie specjalnej strefie ekonomicznej powstanie nowy zakład metalurgiczny. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcyjnego

Specjalna strefa ekonomiczna w Białobrzegach założona została w 2017 roku. Zajmuje ona około 9 hektarów powierzchni i znajduje się na zachodnim krańcu miasta. Obecnie na jej terenie działają trzy zakłady, z czego jeden rozpoczął już działalność, a dwa pozostałe są nadal w trakcie budowy. Teraz miasto podpisało umowę z czwartym inwestorem, czyli firmą z branży metalurgicznej. To właśnie ona wybuduje na terenie strefy nowy zakład, w którym produkowane będą wkręty, śruby i złączki. W zakładzie tym zatrudnienie znajdzie aż 50 osób. Nowy inwestor otrzymał decyzję o wsparciu ze strony Agencji Rozwoju Przemysłu. Budowa obiektu rozpocznie się na przełomie obecnego i przyszłego roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane