W Bachórzu zostanie wybudowana oczyszczalnia ścieków. Jakie przyniesie korzyści?

Rozpoczęły się prace mające na celu budowę nowej oczyszczalni ścieków w Bachórzu. W tej inwestycji pokładane są duże nadzieje, bowiem ma ona rozwiązać problemy związane z funkcjonowaniem dotychczasowej oczyszczalni, która była zagrożeniem dla środowiska – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana oczyszczalnia podniesie komfort życia okolicznych mieszkańców

Przedsięwzięcie pozwoli na wzrost poziomu skanalizowania gminy, a tym samym zwiększy komfort życia mieszkańców. Jego realizacja jest możliwa głównie dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Rządowego Funduszu Polski Ład, które wyniosło niemal 14 milionów złotych. Budową oczyszczalni zajmuje się firma IBG INSTALBUD. Szacuje się, że potrwa ona około 18 miesięcy, co stanowi dobrą wiadomość i pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość. Lokalne władze wyrażają zadowolenie z tego, że udało im się pozyskać środki na ten istotny projekt, który przyniesie liczne korzyści. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju na terenie województwa podkarpackiego? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane