Viscon Group Poland zyska nową halę produkcyjną z zapleczem administracyjnym

CoBouw zajmie się wykonaniem projektu oraz budową nowej hali produkcyjnej posiadającej zaplecze o charakterze socjalno – biurowym. Będzie ona własnością Viscon Group Poland – firmy, która użytkuje już trzy nieruchomości, które powstały w ramach współpracy z tym wykonawcą – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna i funkcjonalna hala produkcyjna 

Na lokalizację hali i biurowca wybrano Płaszewek nieopodal Słupska. To tam znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Łączna powierzchnia budynków przekroczy 3000 m2 i wraz z poprzednimi obiektami stworzy kompleks o wielkości ponad 11 000 m2 pozwalając na optymalizację działań i generowanie większych obrotów. CoBouw pracuje nad tym przedsięwzięciem kompleksowo, począwszy od zadań projektowych, na czynnościach wykończeniowych skończywszy. Warto podkreślić, że zadbano o to, by połączyć funkcjonalność oraz imponujące walory wizualne. Nie brakuje przeszkleń, podświetlanego logo firmy i umieszczonych na elewacji paneli w wyrazistym, niebieskim kolorze. To wszystko w pełni wpisuje się w identyfikację wizualną Viscon Group Poland.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane