Visacom wybuduje nowoczesne Centrum Badawczo Rozwojowe. Jakie technologie będą tam opracowywane?

2022-01-11
Visacom wybuduje nowoczesne Centrum Badawczo Rozwojowe. Jakie technologie będą tam opracowywane?

W Miodówkowie w województwie warmińsko-mazurskim powstanie nowoczesny obiekt firmy Visacom, w którym opracowywane będą innowacyjne produkty dla przedsiębiorstw działających w wielu branżach. W związku z nową inwestycją poszukiwana jest kadra inżynieryjna, projektowa i programistyczna, która będzie pracować nad nowymi produktami i aktywnie wspierać klientów firmy w rozwoju optymalnej strategii biznesowej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe Centrum Badawczo Rozwojowe

Budowa tak nowoczesnego obiektu to świetna wiadomość z punktu widzenia rozwoju nowoczesnych technologii w Polsce. Visacom, jako firma aktywnie wspierająca polskich przedsiębiorców, ciszy się dużą popularnością oraz renomą na rynku. Dzięki dobrym wynikom sprzedażowym firma zdecydowała się rozwinąć działalność oraz opracować nowe portfolio produktowe. W tym celu wybudowane zostanie nowoczesne centrum badawcze, które pozwoli opracowywać innowacyjne produkty z dziedziny automatyki przemysłowej, na które zapotrzebowanie zgłasza rynek. Produkty te to m.in. oprogramowanie dedykowane, automatyka przemysłowa, czy modelowanie analityczne. Rozwiązania Visacom umożliwiają firmom aktywne rozwijać ich możliwości przez zwiększanie skali produkcji przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Wszystko to dzięki profesjonalnym i kompleksowym rozwiązaniom biznesowym, które Visacom opracowuje na zlecenie. Dzięki nowej inwestycji produkty będą jeszcze bardziej efektywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU