Vilmorin Garden wynajmuje kolejną powierzchnię magazynową i kontynuuje współpracę z SEGRO

2022-08-12
Vilmorin Garden wynajmuje kolejną powierzchnię magazynową i kontynuuje współpracę z SEGRO

Firma Vilmorin Garden podpisała umowę najmu, na mocy której weszła w posiadanie magazynów o powierzchni 10 500 m2. Znajdują się one w nowoczesnym obiekcie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, który wyróżnia doskonała lokalizacja i świetne skomunikowanie z różnymi częściami kraju – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa umożliwi rozwój firmy

Warto podkreślić, że Vilmorin Garden i SEGRO są wieloletnimi partnerami biznesowymi. Deweloper zyskał zaufanie klienta między innymi dzięki usługom na wysokim poziomie i umiejętnościom dynamicznego odpowiadania na potrzeby rynku. Decyzja o wynajęciu kolejnej powierzchni magazynowej pozwoli francuskiej marce specjalizującej się w dystrybucji nasion kwiatów, ziół i warzyw na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zauważalnie ułatwi dalszy rozwój. Niewielka odległość od autostrady A2 i centrum Poznania pozwolą cieszyć się płynnym transportem i zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą SEGRO zobacz listę magazynów do wynajęcia SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU