Viki Family Packaging z nowym budynkiem magazynowo - produkcyjnym

Firma Viki Family Packaging przygotowuje się do budowy nowego obiektu o charakterze magazynowo – produkcyjnym. Powstanie on w województwie mazowieckim, a konkretniej, w miejscowości Pustelnik – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn powstanie na terenie strefy ekonomicznej

Aktualnie przedsiębiorstwo prowadzi postępowania urzędnicze i dopełnia wszelkich formalności niezbędnych do tego, by rozpocząć prace w terenie. Do swojej dyspozycji posiada grunty o wielkości szacowanej na 2,6 ha. Warto podkreślić, że znajdują się one w obrębie podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro – Park Wisłosan. Dzięki temu, po oddaniu magazynu do użytku, firma będzie mogła liczyć na szereg udogodnień i korzyści związanych z prowadzeniem działalności w miejscu przyjaznym biznesowi.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane