Viessmann inwestuje w budowę ogromnej fabryki w Legnicy

2022-09-14
Viessmann inwestuje w budowę ogromnej fabryki w Legnicy

Grupa Viessmann podjęła decyzję o budowie ogromnej fabryki wytwarzającej pompy ciepła, położonej w Legnicy. Zgodnie z przewidywaniami, prace mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu, natomiast dobiegną końca w trzecim kwartale przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny impulsem dla lokalnej gospodarki

Na generalnego wykonawcę tej inwestycji, której koszt szacowany jest na 380 milionów złotych, wybrano firmę Unibep S.A. W ramach przedsięwzięcia powstanie zakład produkcyjny z zapleczem magazynowym oraz pomieszczeniami biurowymi. Tak kompleksowy charakter obiektu zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na efektywne zarządzanie placówką. Zastosowany zostanie szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji, zrównoważonego rozwoju i nowoczesnych technologii tak, by zoptymalizować pracę i móc użytkować nieruchomość bez ponoszenia większych kosztów niż to konieczne, zapewniając personelowi komfortowe warunki. W fabryce zatrudnienie znajdzie 1700 osób, a więc będzie ona istotnym impulsem dla lokalnego rynku pracy. Warto podkreślić, że to nie pierwszy projekt realizowany przez tego renomowanego, niemieckiego producenta w Polsce. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU