Varso Tower najwyższym budynkiem w Polsce i w UE

2021-05-04
Varso Tower najwyższym budynkiem w Polsce i w UE

Trwa budowa Varso Tower należącego do kompleksu budynków biurowych Varso. Już teraz Varso Tower jest najwyższym budynkiem w Polsce, a po zakończeniu robót i oddaniu obiektu do użytku, będzie również najwyższy w UE.- informuje JARTOM Real Estate.

Innowacyjny projekt

Po zakończeniu robót oraz zamontowaniu iglicy konstrukcja budynku osiągnie wysokość 310 metrów, dzięki czemu stanie się najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Varso Tower zlokalizowany jest w centrum Warszawy i należy do nowoczesnego kompleksu budynków biurowych Varso. Nowoczesny projekt Varso Tower zakłada pokrycie budynku szybami wysokimi na 4 metry, co pozwoli na doskonały dostęp do światła dziennego w obiekcie. Warto również zaznaczyć, że Varso Tower to jeden z najbardziej ekologicznych budynków w Polsce, gdyż podczas jego budowy wykorzystano liczne rozwiązania pozwalające na oszczędność energii. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU