Valeo przeprowadza się do parku logistycznego DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach

2023-01-09
Valeo przeprowadza się do parku logistycznego DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach

Francuska firma zajmująca się produkcją części do samochodów wynajęła halę magazynową w DL Invest Group w Czechowicach-Dziedzicach. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna hala magazynowo-biurowa

Valeo wprowadza się do nowoczesnego obiektu logistycznego w Czechowicach-Dziedzicach zrealizowanego przez DL Invest Group i zajmuje tam liczącą kilkanaście tysięcy powierzchni halę magazynowo-biurową. Przeprowadzka do tak nowoczesnego i dobrze skomunikowanego obiektu z pewnością poprawi procesy logistyczne w firmie, a także umożliwi efektywne magazynowanie. To ważne z punktu widzenia działalności operacyjnej Valeo, która skupia się na produkcji części samochodowych zarówno na rynek pierwotny, jak i strony. Rozmiar działalności jest imponujący, a firma współpracuje z wiodącymi markami motoryzacyjnymi. Park logistyczny DL Invest Park w Czechowicach-Dziedzicach liczy około 20 tys. mkw. powierzchni i znajduje się w pobliżu dróg ekspresowych S1 i S52. Obecnie portfolio dewelopera i zarządcy DL Invest Group obejmuje aż 2 mln mkw. nieruchomości o różnych profilach, głównie logistycznych i biurowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU