VOX zostaje na dłużej w Segro Logistics Park Poznań, Gądki

Firma VOX przedłużyła umowę, na mocy której użytkuje ponad 7700 m2 nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym Segro Logistics Park Poznań, Gądki. Warto podkreślić, że ta słynna marka wnętrzarska obecna na rynku od 1989 roku prowadzi działalność w obiekcie już od dwóch lat – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, które odpowiadają na oczekiwania rynku

Z czego wynika podjęta przez przedsiębiorstwo decyzja o kontynuowaniu współpracy z deweloperem? Zapewne złożyło się na nią wiele czynników. Pierwszym z nich jest znakomita lokalizacja nieopodal Poznania i autostrady A2. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ekspansję na rynki Europy Zachodniej. Kompleks składa się z hal magazynowych, w których można składować rozmaite towary. Są one również dostosowane do lekkiej produkcji. Sporym atutem są liczne rozwiązania o ekologicznym charakterze, które wdrożono w Segro Logistics Park Poznań, Gądki. Należą do nich panele fotowoltaiczne, które pozwalają na zasilanie obiektu zieloną energią oraz zmniejszenie kosztów eksploatacji. Nie dziwi więc, że VOX postanowił zostać w parku na dłużej. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane