Uponor i Capricorn zacieśniają współpracę i otwierają nowy magazyn w Świebodzicach

2022-08-16
Uponor i Capricorn zacieśniają współpracę i otwierają nowy magazyn w Świebodzicach

Nowa hala magazynowa znajdująca się w Świebodzicach została oddana do użytku. Jest to kolejny, niezwykle istotny etap zacieśniania współpracy dwóch przedsiębiorstw: Uponor i Capricorn, które mają dzięki temu wiele zyskać i cieszyć się usprawnieniem procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Dodatkowy magazyn pozwoli świadczyć usługi wyższej jakości

Najważniejsze korzyści płynące z wejścia w posiadanie wspomnianej hali to podwojenie możliwości magazynowych oraz zauważalne podniesienie jakości świadczonych usług. Budynek dysponuje strefami konfekcjonowania i kompletowania zamówień oraz wysokiego składowania. Znalazło się w nim również zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, co ułatwi administrowanie placówką i zagwarantowanie personelowi odpowiednich warunków. Ten krok pozwoli marce Uponor kontynuować strategię dynamicznego rozwoju. Po tym, jak dokonała ona przejęcia firmy Capricorn, postanowiono poszerzyć zaplecze logistyczne i wybrano Świebodzice na miejsce, w którym znajdzie się centrum dystrybucji komponentów systemów wodnych i grzewczych z których słynie ten producent. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU