Universal Express przedłuża umowę najmu magazynu w MLP Pruszków II

Universal Express użytkuje magazyny i zaplecze biurowe w centrum logistycznym MLP Pruszków II już od niemal dziesięciu lat. Dziś wiadomo, że zostanie tam na dłużej, gdyż firma przedłużyła umowę najmu i wciąż będzie mogła korzystać z nowoczesnej powierzchni o imponującej wielkości, która wynosi 13 600 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Wysoki standard kluczowym atutem magazynów

Ta decyzja nie dziwi, gdyż wspomniane magazyny wyróżniają się wysokimi standardami, dopasowaniem do potrzeb klienta oraz dogodną lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne łączą ten park z Warszawą i pozwalają czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Nieopodal przebiegają linie kolejowe i autostrada A2, a przystanek autobusowy na terenie kompleksu sprawia, że personel, który nie dysponuje własnym środkiem transportu, może bez trudu dotrzeć do pracy. Universal Express to jeden ze stałych klientów dewelopera, który należy do szerokiego grona zadowolonych najemców. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane