Unico Logistics wynajmuje dodatkowe 11 tys. mkw w BIK Park Wrocław

Unico Logistics dobiera dodatkowe metry kwadratowe w nowoczesnym parku logistycznym BIK Park Wrocław. Dzięki temu operator logistyczny będzie w stanie prowadzić bardziej efektywną działalność oraz dalej rozwijać biznes na terenie Polski i Niemiec. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem hali magazynowej

Koreańska firma logistyczna Unico Logistics zdecydowała się na powiększenie zaplecza magazynowego i podpisała umowę najmu hali w nowo wybudowanej części kompleksu BIK Park Wrocław. Dotychczas operator logistyczny wynajmował w tym obiekcie liczący 4,4 tys. mkw moduł znajdujący się w pierwszej wybudowanej w tym podwrocławskim parku hali.
Decyzja o dobraniu dodatkowych metrów kwadratowych podyktowana jest dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz dużym popytem na jej usługi.
Umowa, która została właśnie zawarta, opiewa na aż 11,2 tys. mkw powierzchni magazynowej w nowo oddanym budynku BIK Park Wrocław.
Tak duża hala pozwoli na dalszy rozwój działalności operacyjnej i umożliwi wykorzystanie pełnego potencjału firmy. Nowoczesne centrum logistyczne BIK Park Wrocław znajduje pod Wrocławiem, a konkretnie w Nowej Wsi Wrocławskiej. Jego ogromnym atutem jest świetna lokalizacja, gdyż obiekt leży tuż przy zjeździe z autostrady A4, węzeł Pietrzykowice. Stwarza to doskonałe warunki do obsługi aglomeracji wrocławskiej, a także całej Polski i rynku niemieckiego.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane