Trwają przygotowania do budowy zakładu produkcyjnego Arctic Paper

2022-03-14
Trwają przygotowania do budowy zakładu produkcyjnego Arctic Paper

Arctic Paper kontynuuje przygotowania do budowy fabryki specjalizującej się w wytwarzaniu opakowań wykonanych z formowanego włókna celulozowego. Zgodnie z przyjętymi planami obiekt ma powstać przed końcem przyszłego roku i będzie posiadał wartość sięgającą 15 milionów Euro – informuje JARTOM Real Estate.

Trwa kompletowanie wyposażenia niezbędnego do uruchomienia fabryki

Aktualnie firma negocjuje z kontrahentami, by wyłonić tych, którzy zajmą się dostarczeniem linii technologicznych niezbędnych do uruchomienia działalności w obiekcie. Zarząd przypuszcza, że część z nich będzie pochodziła z Europy, co usprawni wiele procesów logistycznych. Fabryka powstanie w Kostrzynie i stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Szacuje się, że rocznie produkowanych będzie w niej około 80 milionów tacek, co przełoży się na zysk w wysokości od 9 do 11 milionów Euro. Dla Arctic Paper, jednego z wiodących producentów papieru graficznego i książkowego, to kolejny, ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU