Trwają prace nad budową fabryki Polfa we Wrocławiu. Kiedy rozpocznie ona swoją działalność?

Budowa fabryki Polfy Tarchomin we Wrocławiu nabiera tempa. Nawet mimo utrudnień związanych z pandemią koronawirusa harmonogram realizacji tej inwestycji nie uległ znaczącym zmianom i już dziś osoby zaangażowane w przedsięwzięcie deklarują, że linie produkcyjne w obiekcie zostaną uruchomione na przełomie 2024 i 2025 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

W zakładzie powstawać będą leki onkologiczne 

Aktualnie ukończono już konstrukcję stanu surowego otwartego. Montowana jest stolarka okienna, wykańczane są wnętrza i planuje się przeprowadzenie robót instalacyjnych. W przyszłym roku najprawdopodobniej zostaną zakupione urządzenia produkcyjne, które umożliwią usprawnienie wielu procesów logistycznych w fabryce. Powierzchnia obiektu wyniesie 12 000 m2, a zatrudnienie znajdzie w nim około 150 osób. W placówce wytwarzane będą leki na takie schorzenia jak: szpiczak mnogi, białaczka oraz rak piersi. Warto podkreślić, że personel zajmie się również badaniami nad innymi środkami, jest to więc ważny i niezwykle potrzebny projekt. Jego wartość wstępnie była szacowana na 400 milionów złotych, wzrosła jednak do 455 milionów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane