Trwają prace nad budową centrum logistycznego Exeter Park Świebodzin

2022-04-14
Trwają prace nad budową centrum logistycznego Exeter Park Świebodzin

Ruszyły prace, których celem jest budowa centrum logistycznego o nazwie Exeter Park Świebodzin. Obiekt będzie cieszył się znakomitą lokalizacją, gdyż znajdzie się tuż obok trasy S3, co pozwoli na sporą oszczędność czasu i czerpanie korzyści z płynnego transportu – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny o imponującej powierzchni odpowiedzią na potrzeby rynku

Nieruchomość powstanie na działce o wielkości 30 hektarów, a jej powierzchnia użytkowa wyniesie aż 120 000 m2. W skład kompleksu wejdą trzy hale magazynowe, które zaprojektowano tak, by zachować elastyczność i możliwość dopasowania ich do potrzeb konkretnych najemców. Możliwe będzie więc zaplanowanie linii produkcyjnych w indywidualny sposób oraz korzystanie z rozmaitych systemów składowania towarów. Warto podkreślić, że przewidziano także miejsce na zaplecze biurowo – socjalne, co usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi prowadzenie zoptymalizowanej działalności. Inwestor nie kryje, że Exeter Park Świebodzin stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne magazyny, które od dłuższego czasu można zaobserwować w województwie lubuskim oraz w pozostałej części kraju. Wysoce prawdopodobne jest więc to, że to nie ostatni taki projekt realizowany w Świebodzinie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU