Trwają prace mające na celu budowę centrum danych Ataman Data Center Warsaw – 3

Budowa ogromnego i nowoczesnego centrum danych Ataman Data Center Warsaw – 3 trwa w najlepsze. Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, pierwszy z trzech budynków należących do kompleksu zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Kompleks będzie zasilany energią ze źródeł odnawialnych

Na lokalizację wybrano wieś Duchnice, nieopodal Ożarowa Mazowieckiego. Wystarczy jedynie 30 minut, by pokonać odległość dzielącą teren inwestycji od centrum Warszawy. Bez wątpienia pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wiadomo już, że w ramach przedsięwzięcia powstaną trzy obiekty, których łączna powierzchnia kolokacyjna wyniesie około 19 000 m2. Na początku celem firmy będzie dostosowanie się do wymagań klientów, którzy wynajmują całe pomieszczenia serwerowe. O tym, jak będzie wyglądał dalszy rozwój Ataman Data Center Warsaw – 3 zadecyduje zainteresowanie rynku. Wiele wskazuje na to, że może być spore, gdyż od pewnego czasu nieustannie obserwujemy intensywny postęp nowych technologii, który skutkuje wzrostem zapotrzebowania na miejsca służące do przechowywania i przetwarzania danych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane