Trwa rozbudowa zakładu produkcyjnego Nestro w Starym Oleśnie

2021-06-04
Trwa rozbudowa zakładu produkcyjnego Nestro w Starym Oleśnie

Nestro rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Starym Oleśnie. W związku z prowadzoną inwestycją firma planuje zatrudnienie nowych pracowników.- informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki

Firma Nestro działa na polskim rynku od 2005 roku i zajmuje się projektowaniem i sprzedażą systemów odpylania dla przemysłu, produkcją wentylatorów oraz projektowaniem i prefabrykacją systemów sterowania. W związku z rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem produkcji zdecydowano się na rozbudowę zakładu w Starym Oleśnie o kolejną halę o powierzchni 1900 mkw. Hala ta będzie pełniła funkcję produkcyjno-magazynową, a ponadto wydzielony zostanie dział badawczo-rozwojowy, który będzie testować innowacyjne systemy odpylania, które są projektowane i wdrażane przez firmę. Całość inwestycji szacuje się na 5 mln złotych. W związku z budową nowej hali planowane jest zatrudnienie nowych pracowników, między innymi firma poszukuje elektryków, ślusarzy, spawaczy i lakierników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.
Flagowe marki JARTOM Real Estate z rynku magazynowego to SEGRO, MLP GROUP, HILLWOOD, WHITE STAR, PROLOGIS i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU