Trwa rozbudowa parku logistycznego Wrocław V Logistics Centre. Powstał tam kolejny magazyn

2022-07-13
Trwa rozbudowa parku logistycznego Wrocław V Logistics Centre. Powstał tam kolejny magazyn

Na terenie parku logistycznego Wrocław V Logistics Centre w Magnicach został wybudowany kolejny magazyn. Za powstanie nieruchomości odpowiedzialna jest Grupa Antczak działająca na zlecenie dewelopera GLP – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny, przyjazny środowisku magazyn w znakomitej lokalizacji

Obiekt posiada powierzchnię wynoszącą 41 000 m2 i stanowi część inwestycji o kompleksowym charakterze. Tuż obok znajduje się hala, którą GLP zrealizował dla The Hut Group, a plany zagospodarowania przestrzeni pozwalają na wybudowanie aż pięciu magazynów, które łącznie utworzą park o powierzchni sięgającej 240 000 m2. Tym samym jest to największe tego rodzaju centrum logistyczne we Wrocławiu. Na korzyść przyszłych najemców działa lokalizacja – niewielka odległość od autostrad A4 i A8, dróg S3 i S5 oraz trasy S8 pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem. Dużym atutem jest certyfikacja w systemie BREEAM na poziomie Very Good i umożliwienie zainstalowania na budynkach paneli fotowoltaicznych. Nie zabraknie też ładowarek do rowerów i samochodów elektrycznych.   
JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU