Trwa rozbudowa parku logistycznego GLP Wrocław V Logistics Park

Park logistyczny GLP Wrocław V Logistics już wkrótce powiększy się o kolejną halę, którą wybuduje firma Goldbeck. Zgodnie z przyjętymi planami obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszej połowie przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny przyjazne środowisku

Podczas projektowania hali upewniono się, że będzie ona funkcjonalna i przyjazna środowisku naturalnemu. Jej użytkowanie nie będzie również wiązało się ze zbyt wysokimi kosztami eksploatacji. Jak to możliwe? Wszystko dzięki szeregowi nowoczesnych, praktycznych rozwiązań. Należy do nich specjalny system sterujący oświetleniem, lampy LED i możliwość indywidualnej kontroli zużycia mediów przez najemców. Przewidziano bieżące wykorzystywanie deszczówki i stworzono odpowiednie warunki ku temu, by w przyszłości zamontować na dachu panele fotowoltaiczne. Na terenie inwestycji nie zabraknie wiat rowerowych i ładowarek przeznaczonych do samochodów elektrycznych. Dużym atutem GLP Wrocław V Logistics jest znakomita lokalizacja, która pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się zoptymalizowanym transportem. Znajduje się w Magnicach i niewielka odległość dzieli go od drogi ekspresowej S8 oraz Wrocławia. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane