Trwa rozbudowa dwóch centrów dystrybucyjnych Rossmann

2022-06-13
Trwa rozbudowa dwóch centrów dystrybucyjnych Rossmann

Rossmann rozbudowuje dwa obiekty logistyczne o kolejne metry powierzchni magazynowej. To odpowiedź na ciągle rosnącą liczbę sklepów sieci na terenie naszego kraju.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój sieci dystrybucyjnej

Rozbudowane zostaną dwa centra dystrybucyjne, w Grudziądzu oraz Pyskowicach. Łącznie obiekty zostaną powiększone aż o 29 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej, z czego 11 tys. mkw. zyska obiekt w Grudziądzu, a 18 tys. mkw. centrum w Pyskowicach. W związku z nowymi inwestycjami Rossmann planuje zatrudnienie nowych pracowników magazynowych, którzy będą w stanie zapewnić efektywne funkcjonowanie obiektów większej skali. Tak duże przedsięwzięcie związane jest z dynamicznym rozwojem sieci oraz pojawieniem się nowych sklepów na terenie naszego kraju. Zapotrzebowanie na sklepy jest ogromne, a rynek nadal jest bardzo chłonny, niewykluczone więc, że w tym roku Rossmann otworzy kolejne sklepy w Polsce.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU