Trwa rozbudowa MLP Poznań. 16 tys. kw trafi do HAVI Logistics.

Firma WPIP Construction bierze udział w rozbudowie centrum logistycznego MLP Poznań. Inwestycja licząca ponad 16 tys. mkw. ma spełniać najwyższe standardy środowiskowe oraz uzyskać certyfikat BREEAM New Construction na poziomie Excellent. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa prężnie działającego centrum logistycznego

Trwa rozbudowa nowoczesnego centrum logistycznego MLP Poznań. Nowe hale o powierzchni 16 tys. mkw zostaną przekazane globalnej firmie HAVI Logistics już w sierpniu tego roku. Powierzchnia będzie spełniać najwyższe standardy funkcjonalności oraz komfortu dla pracowników, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Obiekt wyposażony będzie w liczne rozwiązania proekologiczne takie jak np. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz stacje do ładowania samochodów osobowych i ciężarowych. Nowoczesny park logistyczny MLP Poznań cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Nic dziwnego, gdyż znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S11, co zapewnia dogodne połączenie z Poznaniem i autostradą A2. JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe w MLP Poznań. To doskonała lokalizacja pod różnego rodzaju działalność.   

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane