Trwa przebudowa City Point Targówek. Powstanie tam nowoczesny park logistyczny

Trwają prace budowlane, w wyniku których City Point Targówek stanie się nowoczesnym parkiem logistycznym oferującym niespełna 100 000 m2 wysokiej klasy powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, pierwszy z budynków wchodzących w skład nowego kompleksu zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne przyjazne środowisku naturalnemu 

Przebudowa odbędzie się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Materiały odzyskane w trakcie rozbiórki zostaną ponownie wykorzystane, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i na wygenerowanie oszczędności. Na terenie inwestycji zastosowane zostaną liczne rozwiązania proekologiczne. Powstaną wiaty rowerowe, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz panele fotowoltaiczne. Najemcy będą mogli użytkować zarówno niewielkie, jak i spore moduły magazynowe, przestrzenie biurowe oraz powierzchnie przeznaczone pod lekką produkcję. Tak zróżnicowany charakter centrum uczyni je atrakcyjnym w oczach wielu przedsiębiorstw, a zwłaszcza tych prowadzących działalność w sektorze e-commerce. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane