Trwa budowa nowoczesnego centrum magazynowego Hillwood Łowicz Południe

2022-08-10
Trwa budowa nowoczesnego centrum magazynowego Hillwood Łowicz Południe

Hillwood buduje nowe centrum magazynowe w Łyszkowicach, ok. 1 km od wjazdu na autostradę A2. Obiekt liczyć będzie aż 108 tys. mkw powierzchni magazynowej, z czego 47 tys. mkw zostało już zakontraktowane dla sieci Dealz. Właściciel sieci sklepów planuje otworzyć tam nowoczesne centrum dystrybucyjne. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem hali magazynowej

Rusza budowa nowoczesnego centrum magazynowego Hillwood przy węźle Łowicz Południe. Pierwszym najemcą, który zdecydował się na podpisanie umowy najmu powierzchni w tym obiekcie jest firma Dealz należąca do grupy Pepco, posiadająca sieć sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dealz planuje uruchomić na terenie obiektu nowoczesne centrum dystrybucyjne, które będzie obsługiwać sklepy sieci w regionie. Obecnie Dealz posiada aż 130 sklepów w Polsce, gdzie oferuje ponad 3 tys. produktów znanych marek. Wśród asortymentu firmy znaleźć można produkty spożywcze, drogeryjne, zabawki, narzędzia i produkty dla zwierząt. Centrum magazynowe Hillwood Łowicz Południe będzie oferować 108 tys. mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej, z czego 47 tys. mkw zostało już zakontraktowane dla sieci Dealz. Inwestycja ma zostać oddana do użytku już w I kwartale 2023 roku.
Pełną ofertę centrów logistycznych Hillwood znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU