TruKKer przejmuje 100% udziałów w BlackBuck Poland

Duże przejście na rynku usług logistycznych. Na początku 2023 roku TruKKer przejął 100% udziałów w BlackBuck Poland Sp. z o.o.. - informuje JARTOM Real Estate

Przejęcie na rynku usług logistycznych w Polsce

Na początku tego roku największy przewoźnik w regionie MENA TruKKer przejął 100% udziałów w BlackBuck Poland Sp. z o.o. W ten sposób spółka zwiększyła swój zasięg operacyjny i teraz planuje rozwój działalności oraz kolejne etapy rozwoju logistyki z Turcji do UE i WNP. TruKKer to firma założona w 2016 roku, która wykorzystuje innowacyjną technologię czasu rzeczywistego, świadcząc usług transportu naziemnego. Przewoźnik obsługuje złożone i krytyczne łańcuchy dostaw w regionach MENA, Turcji i WNP. W ostatnim czasie firma niesamowicie szybko się rozwinęła, o czym świadczyć może 5-krtony wzrost wolumenu przeładunków w ciągu jednego roku. Przewoźnik współpracuje z aż 750 klientami B2B, w tym firmami z branży petrochemicznej czy gazowej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane