Transgourmet Foodservice uruchamia nowy magazyn w Gliwicach

Sieć handlowa Transgourmet Foodservice zdecydowała się na uruchomienie nowego Centrum Logistyczno – Magazynowego w Gliwicach. Obiekt imponuje swoją powierzchnią, która przekracza 19 000 m2 i liczbą miejsc paletowych wynoszącą 14 000 – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum logistyczne impulsem dla lokalnego rynku pracy

Nieruchomość posłuży do obsługi aglomeracji śląskiej, wrocławskiej i krakowskiej. Umożliwi realizację zamówień przez sześć dni w tygodniu, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i znacznym skróceniem czasu realizacji zleceń. Artykuły dla klientów, którzy prowadzą lokale gastronomiczne, będą trafiały do nich szybko i bez zbędnych problemów. Ułatwi to między innymi własna flota samochodów dostawczych. Wielkość magazynu pozwoli na składowanie towarów w różnych strefach o ściśle określonych temperaturach. Wszystko po to, by produkty zachowały pełnię walorów odżywczych i świeżość. W budynku wdrożono szereg nowoczesnych rozwiązań, co ograniczy jego wpływ na środowisko. Warto podkreślić, że w centrum logistycznym zostanie utworzonych ponad 200 stanowisk pracy, co jest znakomitą osobą dla osób poszukujących zatrudnienia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane