Toyota wybuduje nową fabrykę w Nowogrodźcu?

Wszystko wskazuje na to, że Toyota przygotowuje się do budowy nowej fabryki. W tym celu przeznaczono ponad 9,5 miliona złotych na zakup trzech działek położonych w Nowogrodźcu na terenie podstrefy ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy zakład istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki 

Wybór tej lokalizacji był nieprzypadkowy. Firma działa na tym terenie już od 2009 roku, a planowana inwestycja jest kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju marki. Przedstawiciele przedsiębiorstwa wyrazili również zadowolenie z owocnej współpracy z władzami miasta. Te z kolei nie kryją, że liczą na to, że kolejny zakład stanie się impulsem dla lokalnej gospodarki. Wiadomo już, że w wybudowanej hali będzie powstawać nowy model samochodu. Jego produkcja rozpocznie się najpóźniej w 2025 roku. Warto podkreślić, że w obiekcie zostanie utworzonych około 1000 nowych miejsc pracy. To duże przedsięwzięcie, które przyniesie liczne korzyści. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić jego dalsze losy! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane