Toshiba wybuduje nową fabrykę i powiększy swoje wpływy rynkowe

2021-03-22
Toshiba wybuduje nową fabrykę i powiększy swoje wpływy rynkowe

Toshiba przygotowuje się do kolejnej inwestycji, którą będzie budowa zakładu produkcyjnego specjalizującego się w wytwarzaniu układów mocy. Zgodnie z przyjętymi planami, otwarcie fabryki miałoby nastąpić w pierwszej połowie 2023 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa fabryki umożliwi korzystanie z nowej linii produkcyjnej

Uruchomienie linii produkcyjnej znajdującej się w nowoczesnym obiekcie pozwoliłoby na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy wytwórczych. W zakładzie  powstawać będą układy mocy, które są wykorzystywane do konstruowania pojazdów i szeroko pojętych urządzeń elektronicznych – także tych o charakterze przemysłowym. Zważywszy na rosnące zapotrzebowanie na te komponenty, decyzja o zainwestowaniu w nową fabrykę stanowi rozsądny krok biznesowy i formę rozbudowania firmy Kaga Toshiba Electronics Corporation, która obecnie odpowiada za wytwarzanie układów mocy. Toshiba uważnie analizuje rynek i nie wyklucza dalszego rozwijania tego aspektu swojej działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU