Toruń - nowa siedziba firmy Margo robi ogromne wrażenie

Duża inwestycja w Toruniu na ukończeniu. To właśnie tam powstaje warta około 80 mln zł fabryka firmy Margo. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna fabryka w Toruniu

Nowa siedziba firmy Margo w Toruniu to inwestycja warta fortunę. Firma, specjalizująca się w dystrybucji elementów przenoszenia napędu, postanowiła zainwestować w nowoczesną siedzibę dla swoich wykwalifikowanych specjalistów. Obiekt znajduje się na działce przy ulicy Fortecznej. Jego budowa powoli dobiega końca. Główny budynek siedziby firmy Margo w Toruniu liczy ponad 8 tys. mkw. powierzchni i jest już w pełni wyposażony oraz zautomatyzowany. Firma przeniosła tam swoją działalność, jednakże to nie koniec inwestycji. Obecnie trwają jeszcze prace nad budową biurowca o powierzchni 4 tys. mkw. Projekt ten został zaprojektowany z myślą o pracownikach i osobach niepełnosprawnych, spełniając najwyższe standardy ergonomii i ekologii. Nowa siedziba firmy Margo w Toruniu to nie tylko prestiżowa inwestycja dla firmy, ale także znak rozwoju i postępu dla regionu. Budowa nowoczesnych obiektów przyciąga uwagę inwestorów oraz tworzy dodatkowe miejsca pracy. Jest to kolejny krok w rozwoju firmy oraz Torunia jako centrum biznesowego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane