Toruń miejscem licznych inwestycji. W rozwijającym się parku technologicznym powstaną nowe fabryki

W Toruniu utworzono park technologiczny, który stanie się miejscem pod budowę nowych zakładów produkcyjnych. Teren posiada łączną powierzchnię sięgającą 17 hektarów i został już podzielony na działki oraz uzbrojony tak, by stworzyć dogodne warunki obecnym i przyszłym inwestorom, a także usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynów i fabryk kwestią czasu

Grunty zostały przystosowane do tego, by funkcjonowały na nich magazyny, obiekty o charakterze usługowym oraz fabryki. Znakomite położenie zapewniające dostęp do drogi ekspresowej S10 i drogi krajowej numer 15 oraz zwolnienie z podatku od nieruchomości czynią ten obszar niezwykle atrakcyjnym dla osób rozwijających swoje biznesy. Nie dziwi więc, że pojawili się już pierwsi zainteresowani. Firma Magnetix buduje tam swój zakład produkcyjny, podobnie jak PH Magna oraz Uromed – przedsiębiorstwo, które postanowiło przenieść się do Torunia. To dopiero początek, bowiem działki w tej lokalizacji kupiło również kilkanaście innych firm. Wszystko wskazuje więc na to, że miasto będzie wkrótce przeżywało prawdziwy rozkwit gospodarczy, na czym skorzysta także tamtejszy rynek pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane