TitanX Engine Cooling uruchomił fabrykę w CTPark Opole

Fabryka należąca do TitanX Engine Cooling została oddana do użytku. Obiekt znajduje się w budynku OPO3, który wchodzi w skład CTPark Opole, kompleksu o charakterze przemysłowo – logistycznym – informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia produkcyjna dopasowana do indywidualnych potrzeb

Warto podkreślić, że użytkowana przez przedsiębiorstwo powierzchnia powstała w formule build-to-suit, a więc jest w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb. Pozwoli to na optymalizację pracy i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Dzięki tej inwestycji, marka ma w CTPark Opole aż 18 320 m2 do swojej dyspozycji. Warto podkreślić, że decyzja o uruchomieniu tam fabryki nie była przypadkowa. TitanX Engine Cooling działa w tym kompleksie już od 2018 roku i ceni sobie jego funkcjonalność, znakomitą lokalizację oraz wysoki standard. Przedstawiciele firmy nie ukrywają, że głównym celem zakładu jest zwiększenie sprzedaży w Europie i ułatwienie dalszej ekspansji na Starym Kontynencie. Stanowi on nie tylko dużą szansę dla swojego właściciela, ale i dla lokalnego rynku pracy. Aktualnie zatrudniono tam 150 osób, ale niewykluczone, że zostaną utworzone kolejne etaty. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane