Tirsped inwestuje w rozbudowę swojego zaplecza magazynowego

2021-06-28
Tirsped inwestuje w rozbudowę swojego zaplecza magazynowego

Tirsped przystępuje do realizacji przedsięwzięcia, którym jest budowa nowej, imponującej hali magazynowej. Obiekt powstanie w Warszawie, w dzielnicy Białołęka i poszerzy kompleks magazynów wysokiego składowania, którymi dysponuje przedsiębiorstwo – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn istotnym wsparciem w rozwoju działalności

Budowa hali magazynowej zaowocuje powstaniem obiektu o powierzchni 5 500 m2, który zostanie wyposażony w zaawansowany technologicznie sprzęt i szereg zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz tych chroniących nieruchomość przed szkodnikami. Inteligentne systemy zadbają o to, by w magazynie panowała stała, ściśle określona temperatura oraz wilgotność powietrza. Przełoży się to na możliwość składowania w obiekcie tak wymagających towarów, jak artykuły spożywcze i medyczne. Ta warta 11 milionów złotych inwestycja pomoże usprawnić procesy logistyczne. Zwiększone zostanie tempo przeładowywania, przepakowywania i przygotowywania towarów do dystrybucji. Znakomita lokalizacja, tuż przy ważnym węźle komunikacyjnym, którym jest trasa S7 i S8 zagwarantuje z kolei płynny transport. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate  pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU