Thermaflex otwiera magazyn w Żarowie

2021-07-30
Thermaflex otwiera magazyn w Żarowie

Thermaflex rozbudowuje swoją bazę magazynową. W Żarowie, miejscowości położonej 50 km od Wrocławia, powstanie nowy magazyn o powierzchni 1500 mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt magazynowy

Thermaflex to międzynarodowy producent systemów do branży instalacyjnej, specjalizujący się w inteligentnych i trwałe rozwiązaniach dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej, oraz ekologicznych systemów do izolacji termicznej. Prężny rozwój oraz zwiększony popyt na produkty firmy zaowocował otwarciem kolejnego magazynu . Obiekt o powierzchni 1500 mkw. służył będzie głównie do przechowywania wyrobów gotowych i obsługiwał będzie klientów krajowych oraz zagranicznych. Z Żarowa towary wysyłane będą m. in. do Meksyku, Nowej Zelandii oraz krajów Europy Zachodniej. Wcześniej podobny obiekt funkcjonował w Saksonii-Anhalt w Niemczech. Ze względu na redukcję kosztów oraz optymalizację procesów logistycznych magazyny przeniesione zostały do Żarowa. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU