Thales powiększa swoje wpływy w Polsce. Wybuduje kolejną fabrykę w Tczewie

To już oficjalne – Thales wybuduje kolejny zakład produkcyjny w Tczewie. Warto podkreślić, że będzie to już drugi tego rodzaju obiekt w tym regionie należący do marki, bowiem w 2001 roku uruchomiono tam placówkę zajmującą się wytwarzaniem kart bankowych i dokumentów tożsamości wyposażonych w zaawansowane technologicznie zabezpieczenia – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa fabryka o imponującej powierzchni

Celem inwestycji jest zwiększenie mocy produkcyjnych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętymi planami, fabryka będzie posiadała powierzchnię wynoszącą 15 000 m2. Tempo realizacji przedsięwzięcia imponuje, bowiem przewiduje się, że zostanie ona oddana do użytku już w trzecim kwartale przyszłego roku. Zauważalnie wpłynie to na lokalną gospodarkę, gdyż utworzone zostaną nowe miejsca pracy. Thales to firma prowadząca działalność o międzynarodowym charakterze. Specjalizuje się w szeroko pojętych nowych technologiach, do których należy: sztuczna inteligencja, rozmaite innowacje cyfrowe oraz zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa. Posiada swoje oddziały w 68 krajach, w tym aż 5 w Polsce. Czy liczba ta jeszcze wzrośnie? Czas pokaże! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane